Archive for Styczeń 8th, 2015

Internet kocha modę uliczną

Mówiąc o modzie nie można zapomnieć o aktualnych trendach jakie są z nią silnie związane. Mowa tutaj o modnych od około dwóch lat blogerkach (i blogerach). Wiele dziewczyn, nie tylko w Polsce, znalazło metodę na to by dzielić się z innymi, swoją pasją – modą, urodą i stylem. Na swoich blogach umieszczają one regularnie notki ze zdjęciami. Na nich pokazują swoje najnowsze stylizacje. Blogomania na temat mody rozwinęła się do tego stopnia, że w polskim Internecie działa kilka blogerek, które z anonimowych studentek czy też zwykłych nastolatek stały się wzorem do naśladowania dla wielu innych miłośników mody. Na początku były nikomu nieznane, jednak później stały się na tyle popularne, że po zaledwie dwóch latach pisania na blogu są zapraszane na najważeniejsze pokazy mody polskich i zagranicznych projektantów, na imprezy branżowe, do robienia pojedyńczych kolekcji ubrań, a także do reklamowania modnych produktów (mogą to być laptopy, torebki, buty, kosmetyki, urządzenia elektroniczne i tym podobne).

Zdrowe odżywianie – moda na jedzenie kiełków

We współczesnym świecie moda nie ogranicza się już tylko do tego jak wyglądamy zewnętrznie, jakie nosimy stroje, obuwie, fryzury, makijaż, biżuterię i dodatki… wykracza nawet znacznie dalej poza wybór używanych przez nas kosmetyków. Wiadomo, że najmodniejsze obecnie kosmetyki to te najzdrowsze, naturalne, jednak moda na zdrowie i naturę nie ogranicza już wyłącznie do manifestowania swych wyborów przez odzież i kosmetyki. Zdrowie i natura to aktualnie priorytety najmodniejszego stylu życia. Moda dyktuje nam, co mamy jeść i jak żyć. Modnie jest zaczynać dzień od owsianki i joggingu, popijać tylko świeżo wyciśnięty sok pomarańczowy, żywić się jarskimi sałatkami z kiełkami, osobiście wypieczonym chlebem (oczywiście pełnoziarnistym, na naturalnym zakwasie) i koktajlami z odtłuszczonego jogurtu. Czy dzięki takiej zmianie stylu życia na zdrowszy i przyswojeniu wytycznych zdrowego, naturalnego odżywiania staniemy się zdrowsi? – Być może tak, nie jest to wykluczone. Bo modniejsi staniemy się z całą pewnością.

Uroda za pół ceny

Popularne stają się serwisy, których ideą są zakupy grupowe – polega to na tym, że firma sprzedaje takiemu serwisowi ofertę w konkurencyjnej cenie, ale ta cena obowiązuje pod warunkiem kupienia oferty przez określoną liczbę osób. Dzięki temu sposobowi można oszczędzić i pozwolić sobie na chwile luksusu w salonach kosmetycznych, fryzjerskich, masaż u lub odnowy biologicznej za kwotę , która nie zrujnuje niczyjej kieszeni. Możemy wybierać z szerokiego zakresu oferowanych zabiegów upiększających przeprowadzanych przez wyszkolonych specjalistów. W ten sposób możemy korzystać z wielu zabiegów pielęgnujących urodę, z których w innym wypadku nie skorzystałybyśmy właśnie ze względu na ich wysoką cenę. W salonach jesteśmy podejmowane ze wszystkimi honorami, czujemy się rozpieszczane a bardzo często dostajemy zniżki na kolejne zabiegi. Jest to wymarzony sposób dbania o siebie, ponieważ za niewielkie pieniądze możemy wypróbować wiele salonów i zabiegów i wybrać ten najbardziej dla nas odpowiedni bez tracenia fortuny.

Search